Transportowanie medyczne Kalisz

Transport medyczny jest konieczny, gdy osoba jest chora, ma niepełnosprawność lub poważne urazy, takie jak kręgosłup. Dla nas najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego oferujemy także transport „od drzwi do drzwi” z wykorzystaniem specjalistycznego materaca próżniowego. Nasze karetki są przystosowane do przewozu osób z niepełnosprawnościami oraz mają dodatkowe miejsce na bagaż.

NonaMed Transport medyczny Kalisz oferujemy przystosowane karetki, wyposażone w regulowane schody, siedzenia oraz dodatkowe zabezpieczenia dla wózków inwalidzkich i innych sprzętów medycznych. Dzięki temu pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas transportu.

Nona-Med to nie tylko transport medyczny, ale także usługi zabezpieczenia imprez masowych. Nasza oferta jest dostosowywana do rodzaju imprezy, a szczegóły ustalamy z klientem zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zajmujemy się obsługą różnych typów wydarzeń, takich jak koncerty, pikniki, festiwale plenerowe, wydarzenia kulturalne oraz imprezy zamknięte. Pamiętaj, jako organizator masz obowiązek zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom oraz dostęp do ratownictwa medycznego!

Zapraszamy do kontaktu!

☎️ 531 802 801

✉️ medyczek@gmail.com

https://prywatnytransportmedyczny24h.pl/